Kontaktujte nás
X

Kontaktujte nás

  Jméno*

  E-mailem*

  Město*

  Země*

  Telefon*

  Předmět*

  Zpráva*

  Nahrát soubor

  Distribuční partneři
  Pro prodejce

  Boční otočná garážová vrata

  Boční otočná garážová vrata mohou být bezvadným řešením, pokud je garážová plocha využívána jako technická místnost, sklad nebo dílna. Originální pevné provedení, jednoduchost a minimální údržba zaručují dlouhou životnost a spolehlivý výkon.

  Vaše volba.
  Různé možnosti sestavení vlastních bočních otočných vrat. Rozvržení panelů vodorovně, svisle nebo v klikatém stylu. Okna různých tvarů z nerezové oceli a více než 100 typů panelů vám umožní ukázat svou individualitu.

  Stylový vzhled.
  Vchodové dveře mohou mít stejný vzhled jako vaše boční otočná garážová vrata. Odpovídající design a rozvržení zajistí soulad s fasádou domu.

  Exkluzivita.
  Plně prosklené panely propouští do garáže nejen více světla, ale také vám zajistí exkluzivní vzhled. Mohou být natřeny libovolnou barvou RAL nebo barvou zlatého dubu. Okna s dvojitým akrylovým prosklením jsou k dispozici v čirém, matném, „mléčném“ nebo tónovaném provedení.

  alt

  Bez standardů.
  Vaše boční otočná vrata lze rozdělit rovnoměrně nebo v poměru 1/3 až 2/3. Všechna boční otočná vrata Ryterna jsou vyrobena na míru.

  Tepelná izolace.
  Ultraefektivní s tepelným přenosem 1,2 W/m²K a 40mm výplní pro lepší izolaci, zajišťující optimální komfort a úsporu energie.

  Pevné závěsy.
  Snadno nastavitelné závěsy na vratech modelu SH2 umožňují přesnou montáž. Pružinové závěsy SH1 zajišťují bezpečné a měkké zavírání vrat.

  Odolný rám.
  Kvalitní na místě svařované nebo montované rámy pro modely SH2 umožňují snadnou a rychlou montáž.

  Bezpečnost.
  Naše boční otočná garážová vrata jsou vybavena závěsovými šrouby a lze je objednat s tříbodovými bezpečnostními zámky.

  Okna jako designový prvek.
  Dvojitá akrylová okna mohou být průhledná, matná, matná nebo tónovaná. Rám panoramatických segmentů lze natřít jakoukoli barvou palety RAL nebo potáhnout imitací zlatého dubu.

  Ø od 155 mm do 315 mm

  Ø od 155 x 155 mm do 315 x 315 mm

  Ø od 155 x 155 mm do 315 x 315 mm

  Ø  805 x 155 mm

  Ø 488 x 322 mm

  Ø 488 x 322 mm

  Ø 488 x 322 mm

  Ø 488 x 322 mm

  Děrovaná ocel

  Průhledná

  „Ojíněný“

  Matt

  Tónovaný

  Garážová vrata jsou k dispozici v různých konfiguracích s dokonalým stylem pro každý dům.  Kontaktujte nás pro získání dalších informací.