Kontaktujte nás
X

Kontaktujte nás

  Jméno*

  E-mailem*

  Město*

  Země*

  Telefon*

  Předmět*

  Zpráva*

  Nahrát soubor

  Distribuční partneři
  Pro prodejce

  Rychlé PVC dveře

  Rychlootevírací dveře

  Rychlootevírací dveře, konkrétně typy s roládovým a zipovým zavíráním, jsou navrženy pro prostředí s vysokým tempem, kde je rychlost a efektivita klíčová. Tyto dveře umožňují otvory o šířce až 4000 mm a výšce 4000 mm.

  Materiál závěsu je vyroben z odolného PVC s hmotností 900 g/m², což zajišťuje robustní bariéru proti vnějším podmínkám a zároveň snadnou manipulaci.

  Hardwarové komponenty, včetně vodítek, držáků a hřídele, jsou vyrobeny z pozinkované oceli, což zaručuje odolnost proti korozi a zvýšenou trvanlivost.

  Tyto dveře jsou poháněny jednofázovým motorem, který je spřažen s měničem N2000 RYTERNA, což zajišťuje hladkou a nastavitelnou kontrolu rychlosti při otevírání a zavírání dveří.

  Tento systém je ideální pro průmyslové a komerční aplikace, kde je vysoký provoz a kontrola životního prostředí klíčová.

  Standardní sada dveří

  • Ovládací panel systému měniče N2000 RYTERNA s motorem a tlačítky
  • Skříňka s tlačítky
  • Sada fotocelů
  • Háky a další hardwar z pozinkované oceli

  Standardní barvy závěsů (podobné RAL)

  RAL 1003

  RAL 2004

  RAL 3028

  RAL 5002

  RAL 5012

  RAL 6001

  RAL 9016

  RAL 7035

  RAL 9005

  INDUSTRIÁLNÍ PŘÍSTROJE PRO PRŮMYSLOVÉ GARÁŽOVÉ DVEŘE

  Průmyslové dveře RYTERNA jsou navrženy pro manuální i elektrický provoz. Jsou kompatibilní s přístroji většiny známých výrobců a poskytují optimální komfort, efektivitu a bezpečnost při provozu.