Kontaktujte nás
X

Kontaktujte nás

  Jméno*

  E-mailem*

  Město*

  Země*

  Telefon*

  Předmět*

  Zpráva*

  Nahrát soubor

  Distribuční partneři
  Pro prodejce

  Průmyslová sekční vrata

  PRŮMYSLOVÁ SEKČNÍ VRATA

  Průmyslová sekční vrata (TLP) jsou nejuniverzálnějším typem vrat.
  Sekční vrata z panelů o tloušťce 40 mm jsou izolovaná, robustní, snadno se udržují a jejich ovládání je bezpečné. Můžeme vyrobit všechny typy kolejnic, včetně kolejnic na zakázku. Standardní životnost torzní pružiny je 25 000 cyklů. Ale pro těžká a velmi těžká vrata jsou k dispozici pružiny s životností 50 000 a 100 000 cyklů. Pro mimořádně velká vrata můžeme použít přímý pohon bez pružin.

  PROVEDENÍ PANELŮ PRO PRŮMYSLOVÁ SEKČNÍ VRATA

  Standardní panely

  Standardní panely pro průmyslová sekční vrata – povrchy RIB a MACRORIB mají standardní „štukový“ vzor.

  Průmyslová sekční vrata RIB jsou k dispozici ve 12 standardních barvách

  RAL 1015 a RAL 9005 jsou k dispozici pouze ve vzoru s imitací dřeva.

  Průmyslová sekční vrata MACRORIB jsou k dispozici ve 3 standardních barvách

  Jiné barvy RAL jsou k dispozici na vyžádání.

  Možnosti panelů

  Kromě standardních panelů RIB a MACRORIB vám můžeme nabídnout celou řadu panelů, díky nimž budou vaše vrata vypadat výjimečně a budou odpovídat danému stylu.

  Okna pro průmyslová sekční vrata

  K dispozici jsou 3 typy oken – kulatá, oválná a obdélníková. Dvojité akrylové prosklení s plastovým rámem – jako standard.

  Pro stylovější efekt – okna z nerezové oceli s jednovrstvým nebo dvouvrstvým bezpečnostním sklem – na vyžádání. K dispozici jsou rámy z nerezové oceli lakované v barvách RAL.

  Průchozí dveře nebo boční dveře

  Boční dveře jsou vyráběny podle stylu a parametrů panelů, včetně hliníkových rámů a prosklení.
  Pokud je požadován další vstup a není žádný prostor pro boční dveře — mohly by být alternativou průchozí dveře. Průchozí dveře jsou standardně dodávány s dveřními zavírači, zámky a klikami. Můžete si vybrat buďto standardní provedení, nebo verzi s nízkým prahem, která je pro průchod pohodlnější.
  Standardní velikosti otvoru mají šířku 800 mm a výšku 1 900 – 2 300 mm v závislosti na uspořádání dveří. Maximální šířka otvoru pro průchozí dveře je 1 200 mm (konzultujte s výrobcem možnosti širokých dveří).
  Průchozí dveře TLP jsou výrobcem předem smontovány a vybaveny zámkem a zavíračem posuvných dveří. Varianty s magnetickým nebo mechanickým spínačem zavírání průchozích dveří, různé možnosti únikového zámku jsou předem nainstalovány na požádání. Průchozí dveře mohou být vyrobeny ze sendvičových panelů s dvojitým pláštěm nebo z hliníkových panelů s dobrou viditelností. Také v jejich různých kombinacích.
  Pro dodatečné zabezpečení – lze zvolit 3 bodový zámek.

   

  Ovladače průmyslových garážových vrat

  Průmyslová vrata RYTERNA jsou konstruována pro ruční a elektrické ovládání. Jsou použitelná s ovladači nejznámějších výrobců a poskytují vám optimální komfort obsluhy, efektivitu a bezpečnost.