Kontaktujte nás
X

Kontaktujte nás

  Jméno*

  E-mailem*

  Město*

  Země*

  Telefon*

  Předmět*

  Zpráva*

  Nahrát soubor

  Distribuční partneři
  Pro prodejce

  Sekční garážová vrata

  Žádné omezení šířky.
  Každá garážová vrata společnosti Ryterna jsou vyrobena na zakázku a přinášejí neomezené možnosti speciálního provedení, rozměrů a povrchové úpravy. Sekční garážová vrata mohou být vyrobena až do šířky 8 m.

  Spolehlivé materiály.
  Výběr společnosti Ryterna – výroba pevných garážových vrat, použití silných a robustních materiálů pro větší odolnost a delší životnost produktu.

  Jedinečný design.
  Široký sortiment nerezových dekoračních vzorů, které vyhovují nejnáročnějším konstrukčním požadavkům. Použití oken z nerezové oceli dodá garážovým vratům moderní design.

  Alumax a Okume.
  Sekční garážová vrata obložená hliníkovými plechy o průměru 2,5 mm frézovanými a lakovanými v jakékoli barvě RAL, včetně metalizované úpravy, a zdobená ozdobným vykládáním mohou vytvořit opravdové umělecké dílo.
  Pro stavbu lodí se používá extrémně vodě odolné tvrdé dřevo okume. Vyřezáváním nebo frézováním vrstvy okume můžeme vytvořit různé motivy, vzory a ozdoby.

  Odpovídající design.
  Dokonale sladěné provedení bočních dveří a garážových vrat. Řešení pro vchodové dveře i garážová vrata.
  Rám ALU.
  Hliníkový rám pro garážová vrata namontovaná mezi – snadná instalace, trvanlivost a moderní vzhled.

  Výhodná možnost – průchozí dveře.
  Průchozí dveře jsou velmi výhodnou možností, pokud je prostor za garážovými vraty využíván pro koníčky nebo jako technická místnost. Manipulace zleva nebo zprava, šířka až 1,2 m a nízký práh mohou z vaší garáže udělat praktický prostor.

  garagentor mit tür

  Pohled zevnitř.
  Naše domovní garážová vrata R40 s tažnými pružinami jsou dokonalou volbou pro novostavby i renovované stavby. Naše dveře TL byly vyvinuty a testovány v nejnáročnějších průmyslových podmínkách.

  Přizpůsobené kolejnice.
  Bezpečné a spolehlivé kolejnice vytvořené podle vlastností garáže a sklonu střechy. Standardně jsou kolejnice pozinkovány, ale také mohou být práškově lakovány v téměř jakékoli barvě.

  Komfort obsluhy.
  Garážová vrata Ryterna jsou konstrukčně uspořádána pro ruční ovládání nebo pomocí dveřního otvírače. Jsou kompatibilní s ovladači nejznámějších výrobců a poskytují vám optimální komfort obsluhy, efektivitu a bezpečnost.

  Okna jako konstrukční prvek.
  Dvojitá akrylová okna jsou opatřena průhledným, matným, „mléčným“ nebo tónovaným povrchem. Prosklené panely mohou být lakovány libovolnou barvou RAL nebo barvou zlatého dubu.

  Ø od 155 mm do 315 mm

  Ø od 155 x 155 mm do 315 x 315 mm

  Ø od 155 x 155 mm do 315 x 315 mm

  Ø  805 x 155 mm

  Ø 488 x 322 mm

  Ø 488 x 322 mm

  Ø 488 x 322 mm

  Ø 488 x 322 mm

  Děrovaná ocel

  Průhledná

  „Mráz“

  Matt

  Tónovaný

  STUCCO
  SMOOTH
  WOODGRAIN

  Bohatý výběr.
  K dispozici je více než 100 variant provedení panelů vrat, povrchových textur a barev.

  FLUSH
  TOPRIB
  MIDRIB
  RIB
  MACRORIB
  MICRORIB
  CASSETTE

  Garážová vrata jsou k dispozici v různých konfiguracích s dokonalým stylem pro každý dům.  Kontaktujte nás pro získání dalších informací.