Kontaktujte nás
X

Kontaktujte nás

  Jméno*

  E-mailem*

  Město*

  Země*

  Telefon*

  Předmět*

  Zpráva*

  Nahrát soubor

  Distribuční partneři
  Pro prodejce

  Sekční průmyslová vrata s plným prosklením

  SEKČNÍ PRŮMYSLOVÁ VRATA S PLNÝM PROSKLENÍM

  Sekční průmyslová vrata s plným prosklením (TLP-FV) panely – standardně jsou eloxované hliníkové rámy prosklené dvojitým akrylovým sklem. Hliníkové profily mohou být natřeny jakoukoli barvou, včetně metalizované úpravy. Volitelně si můžete vybrat akrylové sklo odolné proti poškrábání, tónované, matné, polykarbonátové nebo bezpečnostní sklo. Bílý sendvičový spodní panel je standardem pro průmyslová sekční vrata s plným prosklením.
  Prosklený nebo „sendvičový“ dolní panel je volitelný.

  SEKČNÍ PRŮMYSLOVÁ VRATA THERMO S PLNÝM PROSKLENÍM

  Sekční průmyslová vrata Thermo s plným prosklením (TLP-FV Thermo) jsou vyráběna do šířky 7 metrů a výšky 6 metrů, se standardními dvojitými tabulemi akrylového skla nebo dvojitým prosklením odolným proti poškrábání.
  Hliníkové profily s tepelnou izolací významně zvyšují izolační hodnotu panoramatických panelů sekčních vrat.  Pokud jde o možné rozměry vrat prosklených dvojitým bezpečnostním sklem — obraťte se na výrobní podnik.
  Volitelné tónované prosklení poskytuje vyšší tepelnou hodnotu.

  KONSTRUKCE PRŮMYSLOVÝCH DVEŘNÍCH PANELŮ S ÚPLNÝM VÝHLEDEM

  Clear

  Frosted

  Matt

  Tinted

  Termo clear

  BOČNÍ DVEŘE A PRŮCHOZÍ DVEŘE

  Průchozí dveře lze vyrobit z hliníkových panelů s plným prosklením. Také v jejich různých kombinacích. Boční dveře jsou vyráběny podle stylu a parametrů panelů, včetně hliníkových rámů a prosklení.

  OVLADAČE PRŮMYSLOVÝCH GARÁŽOVÝCH VRAT

  Průmyslová vrata RYTERNA jsou konstruována pro ruční a elektrické ovládání. Jsou použitelná s ovladači nejznámějších výrobců a poskytují vám optimální komfort obsluhy, efektivitu a bezpečnost.